Výměna autoskel

Má vaše auto rozbité nebo poškozené sklo? Pomůžeme vám to vyřešit.

Zajišťujeme kompletní výměnu autoskel. Nabízíme montáž i opravy automobilových a autobusových skel, ale i střešních oken. Provádíme i smluvní servis pojišťoven zahrnující bezplatnou výměnu čelního skla a mobilní zasklívání u zákazníka. Možná je tedy i výměna autoskla z havarijního pojištění.

Zveme vás do naší specializované montážní dílny, kde vám zaručíme vysoce profesionální přístup a řešení jakýchkoliv potíží s čelními i ostatními skly u vašich vozů. Výměna předního skla probíhá rychle a podle individuálního přání klienta vždy po předchozí dohodě.

Naše služby

Odborně vám opravíme veškerá rozbitá či poškozená skla u vašeho automobilu s využitím moderních technologii a postupů. Poradíme s výběrem vhodného autoskla na vaše auto a přední sklo namontujeme. Svěřte svá poškozená čelní skla do rukou profesionálů. Součástí služeb je vyplývající výměna autoskla z povinného ručení a výměna autoskla z havarijního pojištění.

Zkušenosti s výměnou autoskel

Máme za sebou dlouhá léta praktických zkušeností a tisíce opravených autoskel. Na montáž autoskel poskytujeme doživotní garanci. Při montáži autoskel využíváme nejmodernější technologické postupy vhodné právě pro váš typ vozu. Provádíme montáž všech čelních bočních i zadních skel do auta. Základní výměna skla stojí kolem 1 500 Kč. Výměna trvá v průměru 4 až 5 hodin, zejména díky nutnosti potřebného času na zaschnutí lepidla.

Nabízíme autoskla mnoha značek vhodné pro:

Opravy autoskel anebo výměna čelního skla

Asi 80 % prasklin autoskel jde opravit scelením skla tak, že poškození ani nepoznáte. Nemusíte hned měnit celé sklo auta. Prasklina či poškození skla se opravuje odsátím vzduchu z dutiny praskliny a vyplní se speciální látkou. Ta obnoví původní pevnost i stabilitu autoskla a zlepší optické vlastnosti. Opravy autoskel jsou vhodné na poškození čelních skel po úderu od kamene, na praskliny i vrypy. Drobná oprava vás vyjde průměrně kolem částky 700 korun dle velikosti poškození.

Bezplatná výměna autoskel na pojistku

Pokud máte pojištěné čelní sklo, nemusíte se o nic starat. Jsme smluvní opravna pojišťoven a zajistíme vám administrativu, fotodokumentaci, registraci, prohlídku i likvidaci škody na skle bez nutnosti vaší návštěvy pojišťovny. Po splnění potřebných formalit poškozené čelní sklo vyměníme zcela bez vaší finanční účasti.

K vyřízení pojistné události z připojištění čelního skla si připravte:

Výměna předního skla u auta a další úkony viz. ceník výměny autoskel.

Jak se s námi spojit?

Oblasti, kde provádíme mobilní montáž skel: