Naše služby

Veškeré starosti s rozbitým sklem na voze nechte na nás a věnujte svůj drahocenný čas tomu, co je pro vás důležité. Poradíme s výběrem, skla namontujeme, vyměníme nebo opravíme. Svěřte svá autoskla do rukou profesionálů.

Výměna autoskel

Má vaše auto rozbité nebo poškozené sklo? Pomůžeme vám to vyřešit. Zajišťujeme pro Vás kompletní výměnu autoskel.

Prodej autoskel

Autoskla všech světových značek dodáváme po celé České republice. K autosklům dodávame montážní materiál i nářadí.

Montáže autoskel

Máme přes 25 let praktických zkušeností a za sebou tisíce opravených autoskel. Na naši montáž poskytujeme doživotní garanci.

Opravy autoskel

Víte, že při poškození autoskla není ve většině případů nutné vyměňovat celé čelní sklo? 80 % prasklin autoskla dokážeme opravit.

Mobilní montáže

S námi ušetříte čas, energii či peníze. Vy zavoláte, my přijedeme a o vše se s maximální péčí postaráme s naší mobilním servisem .

Tónování autoskel

Tónovaní skel je způsob, jak zabráníte průniku škodlivých UV paprsků i zvědavým očí do vozidla. Vypadá výborně a je velmi užitečné!

Bezplatná výměna

Máte pojistku na Vaše autosklo? Skvělé, o nic se nemusíte starat. Vše vyřídíme za Vás i s pojišťovnou a zdarma zajistíme výměnu skla.

Střešní okna

Chcete zažít skvělý pocit při jízdě ve vašem voze s dostatkem čerstvého vzduchu? Neradi používáte klimatizaci? Střešní okno je ideální řešení.