Tónování autoskel

Skla změníme přesně tak, jak si budete přát. Pro tónování autoskel používáme fólie INFRASOL GLOBAL s doživotní garancí.

Fólie je tvořena trojí barevnou vrstvou polyesteru, která zaručuje optickou stálost a barevnost. Nainstalované fólie na skle umožňují dokonalý a nezkreslený výhled z interiéru automobilu.

1. SNÍŽENÍ TEPLOTY INTERIÉRU VOZIDLA

Fólie aplikovaná na autoskla odráží a pohlcuje solární termální energii v rozmezí 30–80 %. Snížení teploty ve voze je velmi výrazné, zvláště u vozidel, které nejsou vybaveny klimatizací. Instalací autofólií můžete docílit snížení teploty uvnitř vozu až o 6 °C. Snížení teploty interiéru má také příznivý vliv na spotřebu paliva, protože redukuje zatížení klimatizace automobilu.

2. AŽ 99% ZABRÁNĚNÍ PRŮNIKU UV ZÁŘENÍ DO INTERIÉRU VOZIDLA

Nedochází k tzv. blednutí, přehřívání a poškození interiéru vozidla slunečním zářením. Zároveň chrání předměty, které v automobilu převážíte. Omezením průniku těchto škodlivých paprsků také chráníte sebe a ostatní cestující ve vozidle.

3. OCHRANA SOUKROMÍ

Jistě oceníte soukromí tónovaného autoskla vozu při cestování. Zabránění průhledu do vozidla z venkovní strany a při parkování zvyšuje preventivní ochranu před krádeží.

4. NOVÁ IMAGE VAŠEHO VOZU

Stačí málo a vaše auto dostane díky autofóliím zbrusu novou podobu

5. ATESTY A HOMOLOGACE

Vaše skla s autofóliemi budou mít řádné osvědčení a atest o instalaci. Každé sklo ve voze bude označeno homologační známkou. Ke každé instalaci autofólie vydáváme osvědčení (průkaz), kde je uveden typ vozidla a stupeň zatmavení. Nemusíte se tak obávat žádné silniční kontroly a STK.